zpět na stránky oktáv
Kdo se tváří nejlépe? Hlasujte v anketě

Why 'n' what?

Why 'n' what?Cod-lice

Nothin´ Maker

Schafka

Korink´

Smilin´

Mecar´

Hendrichanketa

TOPlist


authors

this page is best to run in:
1024 x 768

tried in:
Mozilla Firefox
Internet Explorer 6
Opera (7.5)

Tento nápad vznikl v rámci nácviku překvapení k našemu maturitnímu plesu. Jak snad všichni vědí, naše třída se v "překvapení" změnila ve skupinu černých američanů naplno oddaných svému rapu a hip-hopu a všemu co s tím souvisí...

Jednou v pátek ráno se do třídy přinesla rapperská čepice. DaMtFcC (Martin Grund, Zdeněk Papež a Jirka Pich) pak dostali nápad a provedli malou doprovodnou akci. Zašli za několika našimi profesory (těm děkujeme za spolupráci).

Sice předpokládáme, že většina z vás, kdo si prohlížíte tyto stránky, je kulturně vzdělaná, přesto tu ale máme zjednodušené vysvětlení pro ty, kteří ani z prdu nechápou o čem se tady mluví. Rappeři ze západního pobřeží USA na znamení příslušnosti k této končině složí prsty do W jako "West Coast".Zatímco ty z východního pobřeží složí prsty do E jako "East Coast"Jedná se pouze o laické vysvětlení. Prosíme znalce hip-hopu: nezlobte se.

Chtěli bychom poděkovat všem našim profesorům, kteří s námi spolupracovali a zároveň se omluvit těm, které jsme nevyfotili, i když by o to možná stáli.